ROYAL CANIN FBN Maine Coon Adult - sucha karma dla dorosłego kota - 10kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 414.09 Cena przed promocją: 460.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 414.09 Cena przed promocją: 460.10 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Rasa pupila | Maine Coon |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa kota | Maine Coon |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Bez soi | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Biodro i stawy, Skóra i sierść |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Smak karmy | Drób |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Nie |
| Popiół surowy | 7,4% |
| Białko | 31% |
| Włókna surowe | 5% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 560mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.