ROYAL CANIN Digestive Care 0,4kg - sucha karma dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 38.42 Cena przed promocją: 42.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 38.42 Cena przed promocją: 42.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Główny smak | Drób |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Seria | ROYAL CANIN Feline Care Nutrition |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Popiół surowy | 8,2% |
| Białko | 38% |
| Włókna surowe | 3,3% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 55mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.