ROYAL CANIN CCN Medium Sterilised Adult - sucha karma dla psa - 12 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 334.45 Cena przed promocją: 371.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 334.45 Cena przed promocją: 371.61 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Nie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bezglutenowe | Nie |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Waga produktu | 12 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Drób |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 28% |
| Popiół surowy | 4,9% |
| Włókna surowe | 6,4% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 500mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.