ROYAL CANIN CCN MEDIUM DIGESTIVE CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 3kg
Dostępność: 12 szt.
Cena: 106.16 Cena przed promocją: 117.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 106.16 Cena przed promocją: 117.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 3 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bez laktozy | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Smak karmy | Drób |
| Efekty zdrowotne | Prawidłowe trawienie |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Główny smak | Gęś |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Białko | 25% |
| Włókna surowe | 1,8% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Popiół surowy | 6,2% |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.