ROYAL CANIN BHN Pomeranian Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 3kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 101.19 Cena przed promocją: 112.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 101.19 Cena przed promocją: 112.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rasa psa | Szpic miniaturowy |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj produktu | Karma sucha |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Warzywo |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Popiół surowy | 5,4% |
| Zawartość selenu | 0,09 mg/kg |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Włókna surowe | 1,6% |
| Białko | 26% |
| Zawartość miedzi | 13 mg/kg |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Zawartość jodu | 4,1 mg/kg |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Zawartość żelaza | 41 mg/kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zawartość manganu | 54 mg/kg |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 271mm |
| Wysokość | 141mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.