ROYAL CANIN BHN Miniature Schnauzer Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 3kg
Dostępność: 25 szt.
Cena: 104.00 Cena przed promocją: 115.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 25 szt.
Cena: 104.00 Cena przed promocją: 115.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Smak karmy | Drób |
| Rasa psa | Sznaucer miniaturowy |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Nie |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Popiół surowy | 7,6% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Włókna surowe | 2,2% |
| Białko | 25% |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 110mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.