ROYAL CANIN BHN Labrador Retriever Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 12 kg
Dostępność: 28 szt.
Cena: 296.05 Cena przed promocją: 328.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 28 szt.
Cena: 296.05 Cena przed promocją: 328.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Smak karmy | Drób |
| Wielkość psa | Duży (20-40 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 12 kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rasa psa | Labrador Retriever |
| Bez laktozy | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Seria | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa pupila | Labrador |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Popiół surowy | 6,6% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 530mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.