RODELink LAV - Mikrofon lavalier
Symbol: LAVRL
Dostępność: 3 szt.
Cena: 407.68 Cena przed promocją: 452.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LAVRL
Dostępność: 3 szt.
Cena: 407.68 Cena przed promocją: 452.98 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon krawatowy |
| Waga mikrofonu | 1 g |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 60 - 18000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -33,5 dB |
| Impedancja wyjścia | 3000 Ω |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 28mm |
| Wysokość | 112mm |