RODE VideoMic Pro Rycote - Mikrofon do kamery
Symbol: VIDEOMIC PRO RY
Dostępność: 1 szt.
Cena: 955.09 Cena przed promocją: 1061.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VIDEOMIC PRO RY
Dostępność: 1 szt.
Cena: 955.09 Cena przed promocją: 1061.21 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zasilanie | 9V alkaline battery |
| Wzmocnienie sygnału wyjściowego | 6.9 dB |
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
| Napięcie pracy | 9 V |
| Napięcie baterii | 9 V |
| Typ obsługiwanych baterii | alkaline battery |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Zużycie energii | 7,8 mA |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga mikrofonu | 85 g |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 75 x 170 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Impedancja wyjścia | 200 Ω |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Wyjście audio | 3,5 mm |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 214mm |