RODE PSA1 - Radiowy uchwyt mikrofonowy
Symbol: PSA1 STUDIO ARM
Dostępność: 3 szt.
Cena: 420.46 Cena przed promocją: 467.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PSA1 STUDIO ARM
Dostępność: 3 szt.
Cena: 420.46 Cena przed promocją: 467.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
| Typ produktu | Ramię mikrofonowe |
| Ilość | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 840 mm |
| Szerokość | 532mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 210mm |