REBEL ACTIVE HANTLE ŻELIWNE GUMOWANE HEX 2X8KG RBA-2325-08
Symbol: RBA-2325-08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 185.00 Cena przed promocją: 205.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBA-2325-08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 185.00 Cena przed promocją: 205.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Hantle |
| Materiał powlekający | Guma |
| Waga produktu | 16 kg |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 240mm |