REBEL ACTIVE GRYF OLIMPIJSKI ŁAMANY 50 MM, SZTANGA OLIMPIJSKA 120CM 6KG RBA-2205
Symbol: RBA-2205
Dostępność: 0 szt.
Cena: 139.57 Cena przed promocją: 155.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBA-2205
Dostępność: 0 szt.
Cena: 139.57 Cena przed promocją: 155.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość gryfu | 120 cm |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Średnica gryfu | 50 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 1200mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |