RAM Mount uchwyt do smartfona RAM-HOL-PD4-238AU
Symbol: RAM-HOL-PD4-238AU
Dostępność: 10 szt.
Cena: 147.93 Cena przed promocją: 164.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAM-HOL-PD4-238AU
Dostępność: 10 szt.
Cena: 147.93 Cena przed promocją: 164.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Uchwyt pasywny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania urządzenia | Mocowanie śrubowe |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Materiały | Aluminium |
| Waga produktu | 163,2 g |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 184 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 270mm |