RAM MOUNT uniwersalna podstawa z kulą, do echosondy, RAM-111BU
Symbol: RAM-111BU
Dostępność: 11 szt.
Cena: 138.94 Cena przed promocją: 154.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAM-111BU
Dostępność: 11 szt.
Cena: 138.94 Cena przed promocją: 154.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica kuli | 3,81 cm |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 50,8 mm |
| Szerokość produktu | 158,7 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 155mm |