RAM MOUNT Zestaw do montażu echosondy do powierzchni płaskiej RAM-111U
Symbol: RAM-111U
Dostępność: 10 szt.
Cena: 363.95 Cena przed promocją: 404.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAM-111U
Dostępność: 10 szt.
Cena: 363.95 Cena przed promocją: 404.39 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Orientacja | Pozioma |
| Model | Zestaw do montażu |
| Materiały | Aluminium |
| Głębokość podstawy | 5,08 cm |
| Waga produktu | 454 g |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Szerokość podstawy | 63,5 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 260mm |