Quad na akumulator JC333 Biały LEAN CARS
Symbol: 8270
Dostępność: 10 szt.
Cena: 906.30 Cena przed promocją: 1007.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8270
Dostępność: 10 szt.
Cena: 906.30 Cena przed promocją: 1007.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Quad Na Akumulator JC333 Biały
Wymiary opakowania:
116 cm x 51 cm x 49 cm
Waga opakowania:
21 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad JC333 |
| Kolor | Różowy, Biały |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 2x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna (bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 111cm x 66cm x 78cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 18 kg |
| Max. Obciążenie | 35kg, 35 |
| Czas Ładowania | 8 godzin, 8 |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Wejście MP3 |
| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Leantoys |
| Kod producenta | 8270 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20 |
| Długość towaru w centymetrach | 116 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 51 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 49 |
| Waga gabarytowa w gramach | 48314 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl