Quad Lock MAG Etui iPhone 17 Pro Max
Symbol: QMC-IP17XL
Dostępność: 30 szt.
Cena: 240.78 Cena przed promocją: 267.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: QMC-IP17XL
Dostępność: 30 szt.
Cena: 240.78 Cena przed promocją: 267.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Kompatybilność | iPhone 17 Pro Max 6,9' |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 170mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażać na działanie wysokiej temperatury.
• Chronić przed zalaniem wodą.