Quad Lock MAG Etui Samsung Galaxy S26 Ultra
Symbol: QMC-GS26U
Dostępność: 30 szt.
Cena: 240.78 Cena przed promocją: 267.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: QMC-GS26U
Dostępność: 30 szt.
Cena: 240.78 Cena przed promocją: 267.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia |
| Maksymalna wielkość ekranu | 17,5 cm (6.9") |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Poliwęglan (PC), Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kompatybilność | Galaxy S26 Ultra |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 90mm |