QOLTEC WTYK ZŁĄCZE MODULARNE RJ45 | CAT5E | FTP | 100SZT
Symbol: 54554
Dostępność: 3 szt.
Cena: 43.04 Cena przed promocją: 47.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 54554
Dostępność: 3 szt.
Cena: 43.04 Cena przed promocją: 47.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | CAT5e |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ złącza | FTP |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Waga produktu | 225 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 40mm |
• Nie używaj w wilgotnych miejscach.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie narażaj na działanie wysokich temperatur.