QOLTEC STACJA DOKUJĄCA DYSKÓW SSD M.2 SATA/PCIE | NGFF/NVME | USB 3.1
Symbol: 50313
Dostępność: 33 szt.
Cena: 83.88 Cena przed promocją: 93.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50313
Dostępność: 33 szt.
Cena: 83.88 Cena przed promocją: 93.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Obsługiwane długości dysku | 60 |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 110 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 30 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express, SATA |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wymiary dysku | 22*80 mm, 22*110 mm długie SSD |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 95mm |
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.