QOLTEC STACJA DOKUJĄCA DYSKÓW SSD M.2 SATA | NGFF | USB 3.1
Symbol: 50314
Dostępność: 15 szt.
Cena: 64.56 Cena przed promocją: 71.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50314
Dostępność: 15 szt.
Cena: 64.56 Cena przed promocją: 71.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 30 |
| Obsługiwane długości dysku | 80 |
| Obsługiwane długości dysku | 60 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.