QOLTEC OBUDOWA NA DYSK M.2 SSD | SATA | NGFF | USB 3.0 | SUPER SPEED 5GB/S | 2TB | CZERWONY
Symbol: 51831
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.85 Cena przed promocją: 42.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51831
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.85 Cena przed promocją: 42.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane długości dysku | 80 |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 30 |
| Obsługiwane długości dysku | 60 |
| Wersja USB | 3.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 18mm |
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.