QOLTEC OBUDOWA DO DYSKÓW KIESZEŃ M.2 SATA SSD | NGFF | USB TYP C
Symbol: 50311
Dostępność: 14 szt.
Cena: 52.01 Cena przed promocją: 57.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50311
Dostępność: 14 szt.
Cena: 52.01 Cena przed promocją: 57.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Obsługiwane długości dysku | 60 |
| Obsługiwane długości dysku | 42 |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Obsługiwane długości dysku | 30 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.