QOLTEC ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW NI-MH TYPU R03/AAA R06/AA | 300MA
Symbol: 50653
Dostępność: 8 szt.
Cena: 39.02 Cena przed promocją: 43.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50653
Dostępność: 8 szt.
Cena: 39.02 Cena przed promocją: 43.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Napięcie wyjściowe | 1.2V |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Zabezpieczenia | Przed zwarciem, Przed przeładowaniem |
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatora wielokrotnego ładowania o pojemności: AA (1000-3000mAh); AAA (500-1000mAh) |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Wysokość produktu | 93 mm |
| Szerokość | 127mm |
| Długość | 68mm |
| Wysokość | 54mm |
• Nie demontować ładowarki samodzielnie.
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami.