Q-LANTEC Moduł keystone RJ45 UTP kat.5e
Symbol: MKN-U5-1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5.96 Cena przed promocją: 6.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MKN-U5-1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5.96 Cena przed promocją: 6.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prąd | 1,5 A |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Materiały | Melamina |
| Złącze(a) | RJ45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 22/24 |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Opór styku | 20 mΩ |
| Materiał osłony końcówki | Brąz |
| Współczynnik kształtu złącza | Prosty |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 19mm |
| Wysokość | 20mm |
• Przed zainstalowaniem upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z prądu.
• Zapewnij odpowiednie uziemienie podczas instalacji gniazd elektrycznych.
• Nie używaj w wilgotnym lub mokrym środowisku.