Purina ONE MINI Dog Active GiG wołowina, ziem. 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.19 Cena przed promocją: 5.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.19 Cena przed promocją: 5.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Seria | PURINA One |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 85 g |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Zawartość wilgoci | 76,4% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Białko | 12,5% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.