Przysmak CHURU Pops Tuńczyk dla kota 4x14g
Symbol: EU711
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.10 Cena przed promocją: 14.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EU711
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.10 Cena przed promocją: 14.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 4x15 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Seria | INABA Churu Pops |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Ilość sztuk | 4 |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Rodzaj przysmaku | Witaminowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | Tuńczyk 33,3%, ekstrakt z tuńczyka, ekstrakt z zielonej herbaty |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Białko | 9% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 88% |
| Zawartość tłuszczu | 0,6% |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 110mm |