Przyrząd do ciecia glazury 800mm YATO YT-3708
Symbol: YT-3708
Dostępność: 22 szt.
Cena: 416.57 Cena przed promocją: 462.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YT-3708
Dostępność: 22 szt.
Cena: 416.57 Cena przed promocją: 462.85 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiał ostrza | Tytan |
| Maksymalna długość cięcia | 80 cm |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Guma |
| Odpowiednie do materiałów | Ceramika |
| Kolor produktu | Czarny |
| Grubość cięcia (max) | 1,6 cm |
| Szerokość | 1007mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 220mm |
• Upewnić się, że narzędzia są odpowiednio konserwowane i sprawne przed użyciem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Używać środków ochrony osobistej podczas pracy.