Przełącznik Instant On 1830 PoE JL815A
Symbol: JL815A
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2727.00 Cena przed promocją: 3030.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JL815A
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2727.00 Cena przed promocją: 3030.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Switch Instant On 1830
Seria przełączników Aruba Instant On 1830 zapewnia łatwe w użyciu i niedrogie rozwiązanie przewodowe dla sieci obsługujących aplikacje informatyczne, mobilne i chmurowe. Ta przystępna cenowo i łatwa we wdrożeniu seria inteligentnych przełączników zarządzanych jest idealna dla firm poszukujących ekonomicznej infrastruktury przewodowej, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Przepustowość | 104 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 38.77 MB/s |
| Bufor pakietów | 1.5 MB |
| Bufor pamięci | 256 MB |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Pobór mocy | 462.5 W |
| Zasilanie |
100 - 240 VAC |
| Wymiary |
35.10 x 44.30 x 4.39 cm |
| Waga | 4.94 kg |
| Oznaczenia | |