Przełącznik GS748T SMART Switch 48xGE 4xSFP(shared)
Symbol: GS748T-600EUS
Dostępność: 7 szt.
Cena: 2567.70 Cena przed promocją: 2853.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS748T-600EUS
Dostępność: 7 szt.
Cena: 2567.70 Cena przed promocją: 2853.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
48-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet z 2 portami Combo Copper/SFP i 2 dedykowanymi portami SFP
Przełącznik NETGEAR GS748T Smart Cloud oferuje zaawansowane funkcje L2 i L2+/Layer 3 Lite oraz zwiększoną wydajność i użyteczność. Zarządzaj zdalnie dzięki usłudze Insight Cloud Management.
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L2+ L3 L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | 2 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 100 GB/s |
| Bufor pakietów | 2 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9000 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Wentylator | Tak |
| Pobór mocy | 41.1 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 390728 h |
| Wymiary |
440 × 257 × 43 mm |
| Waga | 3.46 kg |
| Oznaczenia | |