Przedłużacz zwijany ogrodowy 20M VERTEX 3x2,5 POM
Symbol: PZO20M
Dostępność: 30 szt.
Cena: 77.40 Cena przed promocją: 86.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PZO20M
Dostępność: 30 szt.
Cena: 77.40 Cena przed promocją: 86.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Długość kabla | 20 m |
| Rozmiar rdzenia | 2,5 mm² |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Liczba rdzeni | 3 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Certyfikaty | CE |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Cechy | Kolor wysyłany losowo |
| Kolor kabla | Pomarańczowy/Czarny |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Unikaj przeciążania przedłużacza - sprawdź maksymalne obciążenie.
• Trzymaj przedłużacz z dala od wody i wilgoci.
• Nie używaj uszkodzonego przedłużacza.