Przedłużacz zwijany 30M VERTEX 3x2,5
Symbol: PZO30M
Dostępność: 30 szt.
Cena: 104.33 Cena przed promocją: 115.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PZO30M
Dostępność: 30 szt.
Cena: 104.33 Cena przed promocją: 115.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 30 m |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Rozmiar rdzenia | 2,5 mm² |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Liczba rdzeni | 3 |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Certyfikaty | CE |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Cechy | Kolor wysyłany losowo |
| Kolor kabla | Pomarańczowy/Czarny |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 250mm |