Przedłużacz USB 3.0 Vention 2m
Symbol: CBHBH
Dostępność: 5 szt.
Cena: 30.22 Cena przed promocją: 33.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CBHBH
Dostępność: 5 szt.
Cena: 30.22 Cena przed promocją: 33.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | USB A |
| Wersja USB | 3.0 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |