Proszek do mycia naczyń w zmywarce Frischer 1kg
Symbol: FR00122_1000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 34.99 Cena przed promocją: 38.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FR00122_1000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 34.99 Cena przed promocją: 38.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Zmywarka |
| Typ produktu | Proszek czyszczący |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Producent | Frischer |
| Pojemność | 1 kg |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wylewać do kanalizacji ani ścieków.
• Unikać uwolnienia do środowiska.