Praska YATO Pex-Al -Pex YT-21735
Symbol: YT-21735
Dostępność: 12 szt.
Cena: 429.14 Cena przed promocją: 476.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YT-21735
Dostępność: 12 szt.
Cena: 429.14 Cena przed promocją: 476.82 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Narzędzie do zaciskania |
| Waga produktu | 1 kg |
| Budowa słuchawek | Typ U: 16 mm / 20 mm / 25 mm / 32 mm, Typ TH: 16 mm / 20 mm / 26 mm / 32 mm |
| Teleskopowe uchwyty | 57 cm - 80 cm |
| Ruchoma głowica | 360° |
| Szerokość | 615mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 230mm |
• Używać zgodnie z przeznaczeniem, zgodnie z instrukcją obsługi.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć obrażeń.