Pralko-suszarka FFWDB864489SVEE
Symbol: FFWDB864489SVEE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2583.00 Cena przed promocją: 2870.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FFWDB864489SVEE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2583.00 Cena przed promocją: 2870.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pralko-suszarka łączy skuteczność prania i suszenia w jednym urządzeniu, oszczędzając miejsce i czas. Technologia 6. Zmysł stale monitoruje poziom wilgoci, chroniąc tkaniny i zapewniając idealne rezultaty. Funkcja FreshCare+ utrzymuje świeżość i miękkość ubrań dzięki działaniu pary i delikatnym ruchom bębna. Innowacyjny silnik inwerterowy gwarantuje cichą pracę i efektywność energetyczną, a opcja Wash&Dry umożliwia pranie i suszenie bez przerywania cyklu. Prędkość wirowania 1400 obr./min oraz szybki program 45 minut ułatwiają codzienne obowiązki.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Załadunek suszarki | 6 kg |
| Pojemność bębna | 58 l |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | B |
| Klasa energetyczna z suszeniem | C |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Odświeżanie parą Opóźniony start Syntetyki Wełna Delikatny (soft) Szybki 30' Bawełna 40° Szybki 45' Bawełna 60° Spin&Drain |
| Programy i opcje suszenia | Wash&Dry60 |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Waga | 66 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |