Pralka top EW6TN4062P TM wyświetlacz
Symbol: EW6TN4062P
Dostępność: 18 szt.
Cena: 2061.00 Cena przed promocją: 2290.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EW6TN4062P
Dostępność: 18 szt.
Cena: 2061.00 Cena przed promocją: 2290.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pralka top EW6TN4062P TM wyświetlacz
Zadbaj o codzienne pranie
Ładowana od góry pralka serii 600 z systemem SensiCare dostosowuje długość programu do wielkości ładunku. Dlatego niezależnie od tego, ile odzieży załadujesz do prania, pralka dostosuje ilość wody i energii oraz długość cyklu, by doskonale pielęgnować prane ubrania. Dzięki temu dwukrotnie dłużej wyglądają one jak nowe.
System SensiCare - optymalna pielęgnacja w krótszym czasie
System SensiCare waży każdy ładunek prania i automatycznie dostosowuje parametry cyklu, aby zapewnić optymalny czas jego trwania. Zapobiega to zbyt długiemu praniu i sprawia, że odzież dłużej zachowuje swój atrakcyjny wygląd.
Zachowaj świeżość ubrań dzięki opcji SoftPlus
Dzięki programowi SoftPlus pranie dłużej jest miękkie w dotyku i pachnie świeżością. Zapewnia on równomierne rozprowadzenie płynu zmiękczającego przed ostatnim płukaniem, by perfekcyjnie chronić tkaniny.
Oszczędzaj energię dzięki funkcji Eco TimeManager
Korzystaj z możliwości energooszczędnego prania dzięki opcji Eco TimeManager. Oszczędzaj wodę i energię, dostosowując czas prania do własnych potrzeb i nie tracąc na jakości. Ubrania zostaną wyprane dokładnie i skutecznie.
Program Antyalergiczny usuwa do 99,99% bakterii i wirusów*
Program Hygiene Para+, certyfikowany przez Swissatest, łączy cykl prania i program parowy w celu usunięcia ponad 99,99% bakterii i wirusów* w temperaturze już powyżej 60°C. Pyłki i alergeny są również redukowane, aby ubrania po każdym praniu były higienicznie czyste.
Mechanizm miękkiego otwierania z myślą o łatwym dostępie
Łatwo wkładaj i wyjmuj pranie z pralki dzięki systemowi miękkiego otwierania drzwi. Otwierana za pomocą przycisku pokrywa i miękko otwierające się wewnętrzne drzwiczki zapewniają łatwy i bezpieczny dostęp do bębna. A ponieważ otwór bębna znajduje się na górze, lepiej widoczna jest jego zawartość.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Programy i opcje prania | Delikatny (soft) Szybki 14' TimeManager Wirowanie + Wypompowanie Eco 40-60 Jeans Jedwab Odzież zewnętrzna Płukanie Sport Syntetyki Antyalergiczny Baby Care Bawełna/EcoBawełna Wełna |
| WiFi | Nie |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | B |
| Kierunek otwierania | góra |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |