Pralka slim TW-BL80A2PL(SS)
Symbol: TW-BL80A2PL(SS)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2061.00 Cena przed promocją: 2290.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW-BL80A2PL(SS)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2061.00 Cena przed promocją: 2290.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Ważne |
Prezentowany model pralki posiada wymienne łożyska. |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Ilość programów prania | 12 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie Sport Cold wash/GreatWaves Czyszczenie bębna Eco Mix Opóźniony start Pranie parowe Pranie wstępne Szybki 45' Bawełna/EcoBawełna Wełna Płukanie + wirowanie Szybki 15' |
| WiFi | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 56 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Kolor | srebrny |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa głośności | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |