Pralka WW60A3120WE
Symbol: WW60A3120WE/EO
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1925.10 Cena przed promocją: 2139.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WW60A3120WE/EO
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1925.10 Cena przed promocją: 2139.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pralka WW60A3120WE
Higieniczna para
Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Pozbywa się nawet trudnych do usunięcia plam i aż do 99,9% bakterii* i alergenów.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Bawełna/EcoBawełna Czyszczenie bębna Delikatny (soft) Eco 40-60 Higieniczna para Intensywne Kolorowe Mix Odzież zewnętrzna Pranie parowe Płukanie + wirowanie Syntetyki Szybki 15' Wełna |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi Blokada panelu sterowania |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 55 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa głośności | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |