Pralka WNHAI84APS/PL
Symbol: 20013435
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2032.20 Cena przed promocją: 2258.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20013435
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2032.20 Cena przed promocją: 2258.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Pojemność bębna | 54 l |
| Programy i opcje prania | Szybki/Krótki Mix Pranie parowe SterilTub Sport Bawełna/EcoBawełna Wełna |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania Przed dziećmi |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Waga | 58 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Pozostałe parametry |
Silnik inwerterowy |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |