Pralka WAC914ALiSO
Symbol: 1194746
Dostępność: 18 szt.
Cena: 1934.10 Cena przed promocją: 2149.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1194746
Dostępność: 18 szt.
Cena: 1934.10 Cena przed promocją: 2149.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Pojemność bębna | 64 l |
| Szerokość otworu załadunkowego | 33 cm |
| Szerokość okna | 48 cm |
| Ilość programów prania | 10 |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Antyalergiczny Czyszczenie bębna Express Pierze/Puch Ciche pranie |
| Zabezpieczenia | Kontrola wyważania wsadu Przed wypływem piany/Kontrola piany Przeciw zalaniu |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.7 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 57.7 cm |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |