Pralka WA0S610DO
Symbol: 1194299
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1330.20 Cena przed promocją: 1478.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1194299
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1330.20 Cena przed promocją: 1478.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Pojemność bębna | 39.5 l |
| Szerokość otworu załadunkowego | 30 cm |
| Szerokość okna | 48 cm |
| Ilość programów prania | 23 |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Pranie parowe Sport Dziecięcy Opóźniony start Express Higieniczny 90° |
| Zabezpieczenia | Kontrola wyważania wsadu Przed dziećmi Przeciw zalaniu Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |