Pralka NTDLR7220SSPLN
Symbol: NTDLR7220SSPLN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1809.90 Cena przed promocją: 2011.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NTDLR7220SSPLN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1809.90 Cena przed promocją: 2011.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Pralka ładowana od góry wolnostojąca Whirlpool
Przestronny bęben o pojemności 7,0 kg. Nasze wąskie urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchni. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 7 kg |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Programy i opcje prania | Wełna 20° Opóźniony start Odkażanie Wirowanie Szybki 30' Syntetyki Płukanie + wirowanie 20°C Bawełna 40° Bawełna 60° Bawełna 90° Delikatne 30° Eco 40-60 Kolorowe Mix 6. Zmysł Kolory |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 57 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kierunek otwierania | góra |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Pozostałe parametry |
Czas trwania programu(g:min)
Zużycie wody - 45 litrów na cykl w oparciu o program eco 4060 przy połączeniu pełnego i częściowego załadowania. Rzeczywiste zużycie wody zależy od sposobu użytkowania urządzenia i twardości wody. |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |