Pralka GD 26SS6-S
Symbol: 31020885
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1937.70 Cena przed promocją: 2153.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 31020885
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1937.70 Cena przed promocją: 2153.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Pojemność bębna | 39 l |
| Ilość programów prania | 16 |
| WiFi | Nie |
| Programy i opcje prania | Opóźniony start Pranie parowe |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Waga | 54 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |