Pralka BTWL60400EEN
Symbol: BTWL60400EEN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1390.50 Cena przed promocją: 1545.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BTWL60400EEN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1390.50 Cena przed promocją: 1545.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Programy i opcje prania | Bawełna/EcoBawełna Syntetyki Mix Delikatny (soft) Eco 20° Eco 40-60 Wełna |
| WiFi | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 53 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Kolor | biały |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa głośności | C |
| Kierunek otwierania | góra |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |