Powerbank P99K 22,5W 20000mAh czarny
Symbol: AWE000249
Dostępność: 8 szt.
Cena: 108.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AWE000249
Dostępność: 8 szt.
Cena: 108.00
od 300 zł do 20 000 zł
Power bank z szybkim ładowaniem o pojemności 20,000mAh z wbudowanymi dwoma kablami USB-C i Lighting i wyświetlaczem pokazującym status ładowania w czasie rzeczywistym. Dokładne monitorowanie poziomu baterii w czasie rzeczywistym podczas rozładowania i samodzielnego ładowania, aby uniknąć problemu niewystarczającej mocy. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy, wędrujesz, czy podróżujesz, nie musisz zabierać ze sobą żadnych kabli do ładowania wychodząc z domu. Urządzenie posiada Podwójny port wyjściowy, podwójny kabel wyjściowy port typu-A/Type-C, wbudowany kabel typu-C/Lightning. Dzięki licznym zabezpieczeniom, bateria Li-polimerowa urządzenia automatycznie dostosowuje prąd i napięcie wyjściowe, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń.
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 200000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.67 A |
| Porty USB | 1 x Lightning 1 x USB 2.0 Type-A 2 x USB Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
146 × 67 × 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |