Powerbank P30 LCDPD 30 000mAh PD 22,5W
Symbol: RBLAKT00023
Dostępność: 26 szt.
Cena: 136.80 Cena przed promocją: 152.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLAKT00023
Dostępność: 26 szt.
Cena: 136.80 Cena przed promocją: 152.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Powerbank P30 LCDPD
| Informacje o produkcie | |
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 4.5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C 1 x USB micro-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
145,6 x 68,6 x 41 mm |
| Waga | 598 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |