Portfel kryptowalutowy Tangem Wallet - 3 karty
Symbol: TG128X3-B
Dostępność: 25 szt.
Cena: 288.14 Cena przed promocją: 320.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG128X3-B
Dostępność: 25 szt.
Cena: 288.14 Cena przed promocją: 320.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezpieczeństwo | EAL6+ Common Criteria |
| Żywotność | projektowana na nawet ponad 20-25 lat użytkowania |
| Cechy szczególne | Obsługa monet: ponad 5000 |
| Nazwa koloru | Black |
| Wodoodporność | IP68 |
| Aplikacja | Tangem Wallet do zarządzania portfelem, wysyłania i odbierania środków |
| NFC | Tak |
| Materiały | Cordura 500D |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 60 °C |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| System | system: Androidem (od 6.0 wzwyż) lub iOS (od 15.0 wzwyż) z NFC |
| Zastosowanie | bezpieczne, długoterminowe przechowywanie kryptowalut oraz wygodny portfel do codziennego użytku |
| Zawartość zestawu | 3 karty |
| Tryb pracy | urządzenie bez baterii, działa pasywnie po zbliżeniu do telefonu z NFC |
| Szerokość produktu | 85,6 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 27mm |
| Wysokość | 86mm |
• Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
• Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców.
• Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości.