Pompka ręczna TOPEAK Roadie DA, dual action
Symbol: T-TRDA-1
Dostępność: 15 szt.
Cena: 94.39 Cena przed promocją: 104.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T-TRDA-1
Dostępność: 15 szt.
Cena: 94.39 Cena przed promocją: 104.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Aluminium |
| Objętość wyrzutowa | 0,036 l/cykl |
| Typ produktu | Pompka ręczna |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Właściwe wykorzystanie | Rower |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 95 g |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Zawartość zestawu | Główka Dual action |
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 93mm |
• Nie używać w pobliżu otwartego ognia.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać nagrzewania pompki, aby zapobiec ryzyku wybuchu.