Polerka akumulatorowa 12V YT-82903 YATO
Symbol: YT-82903
Dostępność: 13 szt.
Cena: 264.09 Cena przed promocją: 293.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YT-82903
Dostępność: 13 szt.
Cena: 264.09 Cena przed promocją: 293.43 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Duraluminium |
| Poziom mocy dźwięku | 89,6 dB |
| Średnica tarczy polerującej | 8 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Klasa ochrony | III |
| Model | Polerka obrotowa |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 8300 RPM |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Liczba klocków do polerowania | 3 |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 320mm |
• Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać długotrwałego kontaktu skóry z produktem.
• Trzymać z dala od ognia i źródeł wysokiej temperatury.